Dysk SSD WD Blue 4TB 2,5" SATA WDS400T3B0A
Symbol: WDS400T3B0A-00C7K0
Dostępność: 49 szt.
Cena: 4275.92 Cena przed promocją: 4751.02 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: WDS400T3B0A-00C7K0
Dostępność: 49 szt.
Cena: 4275.92 Cena przed promocją: 4751.02 -10%
Rata 0% już od: / mc
| Specyfikacja | |
| Prędkość odczytu z nośnika | 560 MB/s |
| Interfejs | SATA |
| Szybkość przesyłania danych | 6 Gbit/s |
| Prędkość zapisu nośnika | 520 MB/s |
| Typ dysku SSD | 2.5" |
| Pojemność pamięci SSD | 4 TB |
| Losowy odczyt (4KB) | 87000 IOPS |
| Losowy zapis (4KB) | 83000 IOPS |
| Przeznaczenie | PC/Laptop |
| Średni pobór mocy (odczyt) | 0,003 W |
| Średnie zużycie mocy | 0,1 W |
| Średni pobór mocy (zapis) | 0,003 W |
| Głębokość produktu | 69,8 mm |
| Szerokość produktu | 100,2 mm |
| Waga produktu | 34,6 g |
| Wysokość produktu | 7 mm |
| Wstrząsy podczas pracy | 1500 G |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 70 °C |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -55 - 85 °C |
| Szerokość | 130mm |
| Długość | 20mm |
| Wysokość | 100mm |
• Nie demontować urządzenia samodzielnie.
• Chronić przed wilgocią.
• Nie wystawiaj na działanie wysokich temperatur.