Dysk SSD WD Black SN770M 2TB M.2 2230 NVMe WDS200T3X0G
Symbol: WDS200T3X0G-00CHY0
Dostępność: 6 szt.
Cena: 1984.43 Cena przed promocją: 2204.92 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: WDS200T3X0G-00CHY0
Dostępność: 6 szt.
Cena: 1984.43 Cena przed promocją: 2204.92 -10%
Rata 0% już od: / mc
| Specyfikacja | |
| Interfejs | PCI Express 4.0 |
| Prędkość zapisu nośnika | 4850 MB/s |
| NVMe | Tak |
| Przeznaczenie | PC/Laptop |
| MTBF (Średni okres międzyawaryjny) | 1750000 h |
| Prędkość odczytu z nośnika | 5150 MB/s |
| Szybkość przesyłania danych | 16 Gbit/s |
| Losowy odczyt (4KB) | 650000 IOPS |
| Typ dysku SSD | M.2 |
| Pojemność pamięci SSD | 2 TB |
| Współczynnik TBW | 1200 |
| Łącze PCI Express | x4 |
| Typ pamięci | TLC NAND |
| Losowy zapis (4KB) | 800000 IOPS |
| Certyfikaty | FCC,UL, TUV, KSS, BSMI, VCCI, C-Tick |
| Pobór mocy w trybie czuwania | 0,1 W |
| Głębokość produktu | 22 mm |
| Wysokość produktu | 2,38 mm |
| Waga produktu | 5 g |
| Szerokość produktu | 30 mm |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -55 - 85 °C |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 70 °C |
| Szerokość | 130mm |
| Długość | 20mm |
| Wysokość | 102mm |
• Chronić przed wilgocią.
• Nie demontować urządzenia samodzielnie.
• Nie wystawiaj na działanie wysokich temperatur.