Dysk SSD T710 2TB M.2 NVMe 2280 PCIe 5.0 14500/13800
Symbol: CT2000T710SSD8
Dostępność: 30 szt.
Cena: 1674.00 Cena przed promocją: 1860.00 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: CT2000T710SSD8
Dostępność: 30 szt.
Cena: 1674.00 Cena przed promocją: 1860.00 -10%
Rata 0% już od: / mc
T710
Bezkompromisowa wydajność Gen5 dla profesjonalnych graczy i twórców.
| Informacje o produkcie | |
| Model |
T710 |
| Typ dysku | SSD |
| Format szerokości | M.2 2280 |
| Typ napędu | Wewnętrzny |
| Pojemność dysku | 2 TB |
| Interfejs dysku | PCIe 5.0 |
| TBW | 1200 TB |
| Prędkość odczytu | 14500 MB/s |
| Prędkość zapisu | 13800 MB/s |
| Ilość operacji odczytu IOPS (maks.) | 2200 K |
| Ilość operacji zapisu IOPS (maks.) | 2300 K |
| Kolor | Nie dotyczy |
| Wysokość | 2.3 mm |
| Szerokość | 22 mm |
| Głębokość | 80 mm |
| Waga | 6.7 g |
| Oznaczenia | |