Dysk SSD Silicon Power S55 480GB 2,5" SATA III 560/530 MB/s (SP480GBSS3S55S25)
Symbol: SP480GBSS3S55S25
Dostępność: 2 szt.
Cena: 456.05 Cena przed promocją: 506.72 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: SP480GBSS3S55S25
Dostępność: 2 szt.
Cena: 456.05 Cena przed promocją: 506.72 -10%
Rata 0% już od: / mc
| Specyfikacja | |
| Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju) | RoHS |
| Wsparcie TRIM | Tak |
| Cechy zabezpieczeń | Odporny na wstrząsy |
| Cechy zabezpieczeń | Wytrzymały na wibracje |
| Sekwencyjna prędkość odczytu (ATTO) | 560 MB/s |
| Korekcja ECC | Tak |
| Pojemność pamięci SSD | 480 GB |
| Sekwencyjna prędkość odczytu (CDM) | 500 MB/s |
| Typ pamięci | TLC |
| Typ błysku NAND | TLC (Triple Level Cell) |
| Przeznaczenie | PC/Laptop |
| MTBF (Średni okres międzyawaryjny) | 1500000 h |
| Usługa RAID | Tak |
| Interfejs | SATA III |
| Kolejkowaniem zadań (NCQ) | Tak |
| Szybkość przesyłania danych | 6 Gbit/s |
| Sekwencyjna szybkość zapisu (ATTO) | 530 MB/s |
| Obsługa S.M.A.R.T. | Tak |
| Typ dysku SSD | 2.5" |
| Sekwencyjna prędkość zapisu (CDM) | 450 MB/s |
| Certyfikaty | CE, FCC |
| Napięcie pracy | 5 V |
| Wysokość produktu | 7 mm |
| Szerokość produktu | 100 mm |
| Głębokość produktu | 69,8 mm |
| Wstrząsy podczas pracy | 1500 G |
| Wibracje podczas pracy | 20 G |
| Kolor produktu | Czarny |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84717070 |
| Szerokość | 130mm |
| Długość | 10mm |
| Wysokość | 110mm |
• Chronić przed wilgocią.
• Nie wystawiaj na działanie wysokich temperatur.
• Nie demontować urządzenia samodzielnie.