Dysk SSD Silicon Power Ace A55 256GB M.2 SATA III 550/450 MB/s (SP256GBSS3A55M28)
Symbol: SP256GBSS3A55M28
Dostępność: 14 szt.
Cena: 277.20 Cena przed promocją: 308.00 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: SP256GBSS3A55M28
Dostępność: 14 szt.
Cena: 277.20 Cena przed promocją: 308.00 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Korekcja ECC | Tak |
| Przeznaczenie | Laptop |
| Interfejs | SATA III |
| Prędkość odczytu z nośnika | 560 MB/s |
| Prędkość zapisu nośnika | 530 MB/s |
| Pojemność pamięci SSD | 256 GB |
| MTBF (Średni okres międzyawaryjny) | 1500000 h |
| Kolejkowaniem zadań (NCQ) | Tak |
| NVMe | Nie |
| Typ pamięci | SLC |
| Wsparcie TRIM | Tak |
| Szyfrowanie sprzętu | Nie |
| Typ dysku SSD | Half-slim |
| Obsługa S.M.A.R.T. | Tak |
| Wysokość produktu | 3,5 mm |
| Szerokość produktu | 80 mm |
| Głębokość produktu | 22 mm |
| Waga produktu | 8 g |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 70 °C |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -40 - 85 °C |
| Szerokość | 127mm |
| Długość | 87mm |
| Wysokość | 4mm |
• Nie wystawiaj na działanie wysokich temperatur.
• Nie demontować urządzenia samodzielnie.
• Chronić przed wilgocią.