Dysk SSD Silicon Power Ace A55 1TB 2,5" SATA III 560/530 MB/s (SP001TBSS3A55S25)
Symbol: SP001TBSS3A55S25
Dostępność: 0 szt.
Cena: 695.09 Cena przed promocją: 772.32 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: SP001TBSS3A55S25
Dostępność: 0 szt.
Cena: 695.09 Cena przed promocją: 772.32 -10%
Rata 0% już od: / mc
| Specyfikacja | |
| MTBF (Średni okres międzyawaryjny) | 1500000 h |
| Korekcja ECC | Tak |
| Prędkość zapisu nośnika | 450 MB/s |
| NVMe | Nie |
| Szybkość przesyłania danych | 6 Gbit/s |
| Pojemność pamięci SSD | 1 TB |
| Wsparcie TRIM | Tak |
| Kolejkowaniem zadań (NCQ) | Tak |
| Prędkość odczytu z nośnika | 500 MB/s |
| Usługa RAID | Tak |
| Obsługa S.M.A.R.T. | Tak |
| Typ dysku SSD | 2.5" |
| Zgodność z RoHS | Tak |
| Interfejs | Serial ATA III |
| Typ pamięci | 3D TLC |
| Przeznaczenie | PC |
| Napięcie pracy | 5 V |
| Głębokość produktu | 100 mm |
| Wysokość produktu | 7 mm |
| Szerokość produktu | 69,9 mm |
| Waga produktu | 63 g |
| Wibracje podczas pracy | 20 G |
| Wstrząsy podczas pracy | 1500 G |
| Kolor produktu | Czarny |
| Szerokość | 127mm |
| Długość | 108mm |
| Wysokość | 13mm |
• Chronić przed wilgocią.
• Nie demontować urządzenia samodzielnie.
• Nie wystawiaj na działanie wysokich temperatur.