Dysk SSD Silicon Power A80 2TB M.2 PCIe NVMe Gen3x4 TLC 3400/3000 MB/s (SP002TBP34A80M28)
Symbol: SP002TBP34A80M28
Dostępność: 2 szt.
Cena: 1935.53 Cena przed promocją: 2150.59 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: SP002TBP34A80M28
Dostępność: 2 szt.
Cena: 1935.53 Cena przed promocją: 2150.59 -10%
Rata 0% już od: / mc
| Specyfikacja | |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 8.1 |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 10 |
| NVMe wersja | 1.3 |
| Prędkość odczytu z nośnika | 3400 MB/s |
| Prędkość zapisu nośnika | 3000 MB/s |
| Łącze PCI Express | x4 |
| NVMe | Tak |
| Pojemność pamięci SSD | 2 TB |
| Typ dysku SSD | M.2 |
| Zgodność z RoHS | Tak |
| Szyfrowanie sprzętu | Nie |
| Interfejs | PCI Express 3.0 |
| Typ pamięci | SLC |
| Przeznaczenie | PC/notebook |
| Certyfikaty | CE/FCC/BSMI/Green dot/WEEE/KCC |
| Waga produktu | 8 g |
| Szerokość produktu | 22 mm |
| Wysokość produktu | 3,5 mm |
| Głębokość produktu | 80 mm |
| Wstrząsy podczas pracy | 1500 G |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 70 °C |
| Szerokość | 125mm |
| Długość | 85mm |
| Wysokość | 10mm |
• Chronić przed wilgocią.
• Nie demontować urządzenia samodzielnie.
• Nie wystawiaj na działanie wysokich temperatur.