Dysk SSD Patriot PVP30 1TB 1000MB/s USB Duo A+C 3.2 Gen2 Alu
Symbol: PVP301TB28UDG
Dostępność: 8 szt.
Cena: 716.78 Cena przed promocją: 796.42 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: PVP301TB28UDG
Dostępność: 8 szt.
Cena: 716.78 Cena przed promocją: 796.42 -10%
Rata 0% już od: / mc
| Specyfikacja | |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows Vista |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 7 |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 11 |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 8.1 |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 10 |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows XP |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -25 - 85 °C |
| Materiał obudowy | Stop cynku |
| Prędkość zapisu nośnika | 1000 MB/s |
| Interfejs pamięci SSD | USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A |
| Prędkość odczytu z nośnika | 1000 MB/s |
| Typ dysku SSD | M.2 |
| Przeznaczenie | PC |
| Pojemność pamięci SSD | 1 TB |
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac | Mac OS 10.3 lub nowszy |
| Złącze USB | USB Type-A / USB Type-C |
| Temperatura pracy (min.) | 0 °C |
| Temperatura pracy (maks.) | 70 °C |
| Szerokość produktu | 17 mm |
| Długość produktu | 82 mm |
| Wysokość produktu | 10 mm |
| Waga produktu | 31,5 g |
| Szerokość | 133mm |
| Długość | 25mm |
| Wysokość | 100mm |
• Nie demontować urządzenia samodzielnie.
• Chronić przed wilgocią.
• Nie wystawiaj na działanie wysokich temperatur.