Dysk SSD Patriot P300 2TB M2 2280 PCI-Ex4 Gen3 NvME
Symbol: P300P2TBM28
Dostępność: 6 szt.
Cena: 1121.01 Cena przed promocją: 1245.57 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: P300P2TBM28
Dostępność: 6 szt.
Cena: 1121.01 Cena przed promocją: 1245.57 -10%
Rata 0% już od: / mc
| Specyfikacja | |
| Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju) | RoHS |
| Sekwencyjna szybkość zapisu (ATTO) | 1650 MB/s |
| Korekcja ECC | Tak |
| Prędkość odczytu z nośnika | 2100 MB/s |
| Łącze PCI Express | x4 |
| Pojemność pamięci SSD | 2 TB |
| Przeznaczenie | PC/Laptop |
| Sekwencyjna prędkość zapisu (CDM) | 1650 MB/s |
| Typ dysku SSD | M.2 |
| NVMe | Tak |
| Sekwencyjna prędkość odczytu (CDM) | 2100 MB/s |
| Interfejs | PCI Express 3.0 |
| Ochrona danych End-to-End Data Protection | Tak |
| Współczynnik TBW | 320 |
| NVMe wersja | 1.3 |
| Losowy odczyt (4KB) | 290000 IOPS |
| Prędkość zapisu nośnika | 1650 MB/s |
| Sekwencyjna prędkość odczytu (ATTO) | 2100 MB/s |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 7 |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 8 |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 8.1 |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 10 |
| Losowy zapis (4KB) | 260000 IOPS |
| Certyfikaty | CE, FCC |
| Pobór mocy (bezczynny) | 0,38 W |
| Szerokość produktu | 80 mm |
| Waga produktu | 9 g |
| Głębokość produktu | 3,8 mm |
| Wysokość produktu | 22 mm |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 70 °C |
| Maksymalna temperatura eksploatacji | 70 °C |
| Rodzaj opakowania | Zawieszane pudełko |
| Głębokość opakowania | 6,6 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 20 g |
| Wysokość opakowania | 99,6 mm |
| Szerokość opakowania | 130,8 mm |
| Szerokość | 100mm |
| Długość | 10mm |
| Wysokość | 132mm |
• Nie demontować urządzenia samodzielnie.
• Nie wystawiaj na działanie wysokich temperatur.
• Chronić przed wilgocią.