Dysk SSD NS100 1TB SATA3 2.5 550/500MB/s
Symbol: LNS100-1TRB
Dostępność: 30 szt.
Cena: 753.30 Cena przed promocją: 837.00 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: LNS100-1TRB
Dostępność: 30 szt.
Cena: 753.30 Cena przed promocją: 837.00 -10%
Rata 0% już od: / mc
| Informacje o produkcie | |
| Model |
NS100 |
| Typ dysku | SSD |
| Format szerokości | 2,5'' (SFF) |
| Typ napędu | Wewnętrzny |
| Pojemność dysku | 1 TB |
| Interfejs dysku | SATA III - 6 Gb/s |
| TBW | 480 TB |
| Prędkość odczytu | 550 MB/s |
| Prędkość zapisu | 500 MB/s |
| Kolor | Nie dotyczy |
| Wysokość | 7 mm |
| Szerokość | 69.85 mm |
| Głębokość | 100.2 mm |
| Waga | 34 g |
| Oznaczenia | |