Dysk SSD NQ790 512MB NVMe 4x4 2280 6400/2900MB/s
Symbol: LNQ790X512G-RNNNG
Dostępność: 30 szt.
Cena: 618.30 Cena przed promocją: 687.00 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: LNQ790X512G-RNNNG
Dostępność: 30 szt.
Cena: 618.30 Cena przed promocją: 687.00 -10%
Rata 0% już od: / mc
| Informacje o produkcie | |
| Model |
NQ790 |
| Typ dysku | SSD |
| Format szerokości | M.2 2280 |
| Typ napędu | Wewnętrzny |
| Pojemność dysku | 512 GB |
| Interfejs dysku | PCIe 4.0 |
| TBW | 300 TB |
| Prędkość odczytu | 6400 MB/s |
| Prędkość zapisu | 2900 MB/s |
| Ilość operacji odczytu IOPS (maks.) | 800000 K |
| Ilość operacji zapisu IOPS (maks.) | 600000 K |
| Kolor | Nie dotyczy |
| Wysokość | 2.45 mm |
| Szerokość | 22 mm |
| Głębokość | 80 mm |
| Oznaczenia | |