Dysk SSD NQ780 1TB Gen4 NVMe 2280 6000/2500
Symbol: LNQ780X001T-RNNNG
Dostępność: 30 szt.
Cena: 758.70 Cena przed promocją: 843.00 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: LNQ780X001T-RNNNG
Dostępność: 30 szt.
Cena: 758.70 Cena przed promocją: 843.00 -10%
Rata 0% już od: / mc
| Informacje o produkcie | |
| Model |
NQ780 |
| Typ dysku | SSD |
| Format szerokości | M.2 2280 |
| Typ napędu | Wewnętrzny |
| Pojemność dysku | 1 TB |
| Interfejs dysku | PCIe 4.0 |
| TBW | 600 TB |
| Prędkość odczytu | 6000 MB/s |
| Prędkość zapisu | 2500 MB/s |
| Czas pracy pomiędzy awariami (MTBF) | 1500000 h |
| Kolor | Nie dotyczy |
| Wysokość | 2.45 mm |
| Szerokość | 22 mm |
| Głębokość | 80 mm |
| Waga | 6 g |
| Oznaczenia | |