Dysk SSD Micron 7500 PRO 960GB U.3 (15mm) NVMe Gen4 MTFDKCC960TGP-1BK1DABYYR (DWPD 1) TCG
Symbol: MTFDKCC960TGP-1BK1DABYYR
Dostępność: 10 szt.
Cena: 3827.98 Cena przed promocją: 4253.31 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: MTFDKCC960TGP-1BK1DABYYR
Dostępność: 10 szt.
Cena: 3827.98 Cena przed promocją: 4253.31 -10%
Rata 0% już od: / mc
| Specyfikacja | |
| Opóźnienie zapisu | 15 µs |
| Szyfrowanie sprzętu | Tak |
| Seria produktów | 7500 PRO |
| NVMe wersja | 1.4 |
| NVMe | Tak |
| Losowy zapis (4KB) | 85000 IOPS |
| Losowy odczyt (4KB) | 800000 IOPS |
| Przeznaczenie | Serwer/stacja robocza |
| Opóźnienie odczytu | 70 µs |
| Łącze PCI Express | x4 |
| Typ pamięci | 3D TLC NAND |
| Prędkość odczytu z nośnika | 6800 MB/s |
| Pojemność pamięci SSD | 960 GB |
| Typ dysku SSD | U.3 |
| Interfejs | PCI Express 4.0 |
| UBER | <1 sector per 10^18 bits read</td> |
| Prędkość zapisu nośnika | 1400 MB/s |
| Docelowe obciążenie pracą | Read Intensive (RI) |
| DWPD | 1 |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 70 °C |
| Szerokość | 133mm |
| Długość | 100mm |
| Wysokość | 17mm |
• Chronić przed wilgocią i skrajnymi temperaturami.
• W przypadku uszkodzenia nie wyrzucać do zwykłego śmietnika, skontaktować się z odpowiednią jednostką zajmującą się utylizacją elektroniki.
• Nie otwierać obudowy urządzenia, grozi uszkodzeniem.