Dysk SSD Lexar NM990 1TB M.2 NVMe PCI Gen5 14000/7500
Symbol: LNM990X001T-RNNNG
Dostępność: 1 szt.
Cena: 990.73 Cena przed promocją: 1100.81 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: LNM990X001T-RNNNG
Dostępność: 1 szt.
Cena: 990.73 Cena przed promocją: 1100.81 -10%
Rata 0% już od: / mc
| Specyfikacja | |
| Rozmiar dysku SSD M.2 | 2280 (22 x 80 mm) |
| Przeznaczenie | PC/Notebook/Konsola do gier |
| Typ dysku SSD | M.2 |
| Prędkość odczytu z nośnika | 14000 MB/s |
| Interfejs | PCI Express 5.0 |
| Losowy odczyt (4KB) | 1600000 IOPS |
| Szyfrowanie sprzętu | Nie |
| Współczynnik TBW | 750 |
| NVMe | Tak |
| Pojemność pamięci SSD | 1 TB |
| Łącze PCI Express | x4 |
| Prędkość zapisu nośnika | 7500 MB/s |
| Losowy zapis (4KB) | 1000000 IOPS |
| MTBF (Średni okres międzyawaryjny) | 1500000 h |
| Waga produktu | 6 g |
| Głębokość produktu | 22 mm |
| Wysokość produktu | 2,45 mm |
| Szerokość produktu | 80 mm |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -40 - 85 °C |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 70 °C |
| Wstrząsy podczas pracy | 1500 G |
| Wibracje podczas pracy | 20 G |
| Szerokość | 140mm |
| Długość | 15mm |
| Wysokość | 105mm |