Dysk SSD Lexar NM710 1TB M.2 PCIe NVMe
Symbol: LNM710X001T-RNNNG
Dostępność: 20 szt.
Cena: 822.75 Cena przed promocją: 914.17 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: LNM710X001T-RNNNG
Dostępność: 20 szt.
Cena: 822.75 Cena przed promocją: 914.17 -10%
Rata 0% już od: / mc
| Specyfikacja | |
| MTBF (Średni okres międzyawaryjny) | 1500000 h |
| NVMe wersja | 1.4 |
| Współczynnik TBW | 600 |
| Prędkość zapisu nośnika | 4500 MB/s |
| Typ dysku SSD | M.2 |
| Szyfrowanie sprzętu | Nie |
| Interfejs | PCI Express 4.0 |
| Pojemność pamięci SSD | 1 TB |
| Cechy zabezpieczeń | Odporny na wstrząsy |
| Cechy zabezpieczeń | Wytrzymały na wibracje |
| Przeznaczenie | PC/Laptop |
| Rozmiar dysku SSD M.2 | 2280 (22 x 80 mm) |
| Prędkość odczytu z nośnika | 5000 MB/s |
| NVMe | Tak |
| Łącze PCI Express | x4 |
| Głębokość produktu | 80 mm |
| Szerokość produktu | 22 mm |
| Waga produktu | 7 g |
| Wysokość produktu | 2,45 mm |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 70 °C |
| Wstrząsy podczas pracy | 1500 G |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -40 - 85 °C |
| Wibracje podczas pracy | 20 G |
| Specyficzne technologie | SLC Caching |
| Szerokość | 165mm |
| Długość | 15mm |
| Wysokość | 105mm |