Dysk SSD Lexar LNQ790 2TB M.2 PCIe NVMe
Symbol: LNQ790X002T-RNNNG
Dostępność: 20 szt.
Cena: 1220.60 Cena przed promocją: 1356.22 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: LNQ790X002T-RNNNG
Dostępność: 20 szt.
Cena: 1220.60 Cena przed promocją: 1356.22 -10%
Rata 0% już od: / mc
| Specyfikacja | |
| Współczynnik TBW | 1200 |
| NVMe wersja | 1.4 |
| Pojemność pamięci SSD | 2 TB |
| Rozmiar dysku SSD M.2 | 2280 (22 x 80 mm) |
| Losowy zapis (4KB) | 600000 IOPS |
| NVMe | Tak |
| Losowy odczyt (4KB) | 800000 IOPS |
| Interfejs | PCI Express 4.0 |
| MTBF (Średni okres międzyawaryjny) | 1500000 h |
| Typ dysku SSD | M.2 |
| Przeznaczenie | PC |
| Typ pamięci | 3D TLC NAND |
| Wysokość produktu | 2,45 mm |
| Szerokość produktu | 80 mm |
| Waga produktu | 6 g |
| Głębokość produktu | 22 mm |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 70 °C |
| Odporność na wibracje | 20 G |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -40 - 85 °C |
| Wstrząsy podczas pracy | 1500 G |
| Szerokość | 165mm |
| Długość | 107mm |
| Wysokość | 17mm |
• Chronić przed wilgocią.
• Nie demontować urządzenia samodzielnie.
• Nie wystawiaj na działanie wysokich temperatur.