Dysk SSD Kingston DC600M 7.68TB SATA 2.5" SEDC600M/7680G (DWPD 1)
Symbol: SEDC600M/7680G
Dostępność: 3 szt.
Cena: 18538.93
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: SEDC600M/7680G
Dostępność: 3 szt.
Cena: 18538.93
Rata 0% już od: / mc
| Specyfikacja | |
| Funkcja H/W PLP | Tak |
| Losowy odczyt (4KB) | 94000 IOPS |
| Interfejs | SATA III |
| Prędkość odczytu z nośnika | 560 MB/s |
| Szybkość przesyłania danych | 6 Gbit/s |
| Opóźnienie odczytu | 200 µs |
| Przeznaczenie | Serwer/stacja robocza |
| Pojemność pamięci SSD | 7,68 TB |
| Opóźnienie zapisu | 30 µs |
| Typ dysku SSD | 2.5" |
| MTBF (Średni okres międzyawaryjny) | 2000000 h |
| Prędkość zapisu nośnika | 530 MB/s |
| Typ pamięci | 3D TLC NAND |
| Losowy zapis (4KB) | 34000 IOPS |
| Współczynnik TBW | 14016 |
| Szyfrowanie sprzętu | Nie |
| Obsługa podłączania podczas pracy | Tak |
| Docelowe obciążenie pracą | Mixed Use (MU) |
| Warunki użytkowania | Server/Enterprise |
| Średnie zużycie mocy | 1,45 W |
| Pobór mocy (zapis) | 3,6 W |
| Pobór mocy (odczyt) | 1,6 W |
| Pobór mocy (bezczynny) | 1,3 W |
| Szerokość produktu | 69,8 mm |
| Głębokość produktu | 100,1 mm |
| Wysokość produktu | 7 mm |
| Waga produktu | 71 g |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -40 - 85 °C |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 70 °C |
| Wibracje podczas pracy | 2,17 G |
| Wibracje podczas przechowywania | 20 G |
| Głębokość opakowania | 9,14 mm |
| Szerokość opakowania | 129,5 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 93,2 g |
| Wysokość opakowania | 184,2 mm |
| Produkty w skrzyni głównej (zewnętrznej) | 10 szt. |
| Szerokość skrzyni zbiorczej (zewnętrznej) | 135,9 mm |
| Długość skrzyni głównej (zewnętrznej) | 203,2 mm |
| Wysokość skrzyni wzorcowej (zewnętrznej) | 69,8 mm |
| Waga brutto obudowy głównej (zewnętrznej) | 1,01 kg |
| Szerokość | 182mm |
| Długość | 7mm |
| Wysokość | 130mm |
• Chronić przed wilgocią i skrajnymi temperaturami.
• W przypadku uszkodzenia nie wyrzucać do zwykłego śmietnika, skontaktować się z odpowiednią jednostką zajmującą się utylizacją elektroniki.
• Nie otwierać obudowy urządzenia, grozi uszkodzeniem.