Dysk SSD Exceria Pro G2 4TB NVMe5.0 2280 14900/13700 Mb/s
Symbol: LVE10Z4T09G8
Dostępność: 5 szt.
Cena: 3789.00 Cena przed promocją: 4210.00 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: LVE10Z4T09G8
Dostępność: 5 szt.
Cena: 3789.00 Cena przed promocją: 4210.00 -10%
Rata 0% już od: / mc
Exceria Pro G2
Potrzebujesz więcej szybkości? Poznaj EXCERIA PRO G2 SSD Series - najszybszy SSD KIOXIA. Korzystając z technologii interfejsu jutra, seria PCI Express 5.0 zapewnia energooszczędną wydajność dla wymagających gier i środowisk kreatywnych, oferując do 4096 GB pojemności.
| Informacje o produkcie | |
| Model |
Exceria Pro G2 |
| Typ dysku | SSD |
| Format szerokości | M.2 2280 |
| Typ napędu | Wewnętrzny |
| Pojemność dysku | 4 TB |
| Interfejs dysku | PCIe 5.0 |
| TBW | 2400 TB |
| Prędkość odczytu | 14900 MB/s |
| Prędkość zapisu | 13700 MB/s |
| Ilość operacji odczytu IOPS (maks.) | 2300 K |
| Ilość operacji zapisu IOPS (maks.) | 1950 K |
| Czas pracy pomiędzy awariami (MTBF) | 1500000 h |
| Kolor | Nie dotyczy |
| Wysokość | 2.63 mm |
| Szerokość | 22.15 mm |
| Głębokość | 80.15 mm |
| Waga | 7.3 g |
| Oznaczenia | |