Dysk SSD A400 series 240GB SATA3 2.5
Symbol: SA400S37/240G
Dostępność: 7 szt.
Cena: 412.20 Cena przed promocją: 458.00 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: SA400S37/240G
Dostępność: 7 szt.
Cena: 412.20 Cena przed promocją: 458.00 -10%
Rata 0% już od: / mc
| Informacje o produkcie | |
| Model |
A400 |
| Typ dysku | SSD |
| Format szerokości | 2,5'' (SFF) |
| Typ napędu | Wewnętrzny |
| Pojemność dysku | 240 GB |
| Interfejs dysku | SATA III - 6 Gb/s |
| Prędkość odczytu | 500 MB/s |
| Prędkość zapisu | 350 MB/s |
| Kolor | Nie dotyczy |
| Wysokość | 7 mm |
| Szerokość | 69.9 mm |
| Głębokość | 100 mm |
| Waga | 41 g |
| Oznaczenia | |