Dysk HDD WD Red Pro WD8005FFBX (8 TB ; 3.5"; 256 MB; 7200 obr/min)
Symbol: WD8005FFBX
Dostępność: 0 szt.
Cena: 1678.43 Cena przed promocją: 1864.92 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: WD8005FFBX
Dostępność: 0 szt.
Cena: 1678.43 Cena przed promocją: 1864.92 -10%
Rata 0% już od: / mc
| Specyfikacja | |
| Interfejs | SATA |
| Model | HDD |
| Wielkość pamięci podręcznej | 256 MB |
| Pojemność HDD | 8 TB |
| Przeznaczenie | NAS |
| Rozmiar HDD | 3.5" |
| Szybkość HDD | 7200 RPM |
| Działanie 24/7 | Tak |
| MTBF (Średni okres międzyawaryjny) | 2500000 h |
| Głębokość produktu | 147 mm |
| Wysokość produktu | 26,1 mm |
| Szerokość produktu | 101,6 mm |
| Waga produktu | 670 g |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -40 - 70 °C |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 65 °C |
| Ilość sztuk | 1 |
| Szerokość | 27mm |
| Długość | 105mm |
| Wysokość | 145mm |
• Nie narażać na działanie wysokich temperatur i wilgoci.
• Nie upuszczać i unikać silnych uderzeń.
• Nie otwierać ani nie rozmontowywać.