Dysk HDD SkyHawkAI 8TB 3,5cala 256MB ST8000VE001
Symbol: ST8000VE001
Dostępność: 0 szt.
Cena: 1974.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: ST8000VE001
Dostępność: 0 szt.
Cena: 1974.00
Rata 0% już od: / mc
Dysk twardy SEAGATE SkyHawkAI 8TB 3,5 256MB
Seagate SkyHawk AI 18 TB to dysk zoptymalizowany pod kątem monitoringu, zaprojektowany dla NVR ze sztuczną inteligencją (AI).
| Informacje o produkcie | |
| Model |
SkyHawkAI |
| Typ dysku | HDD |
| Format szerokości | 3,5'' (LFF) |
| Typ napędu | Zewnętrzny |
| Pojemność dysku | 8 TB |
| Interfejs dysku | SATA III - 6 Gb/s |
| Transfer zewnętrzny | 235 MB/s |
| Wysokość | 26.11 mm |
| Szerokość | 101.85 mm |
| Głębokość | 146.99 mm |
| Waga | 716 g |
| Pozostałe parametry |
|
| Oznaczenia | |