Dysk HDD Seagate IronWolf Pro (4 TB; 256MB; 3.5"; SATA)
Symbol: ST4000NT001
Dostępność: 0 szt.
Cena: 1215.93 Cena przed promocją: 1351.03 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: ST4000NT001
Dostępność: 0 szt.
Cena: 1215.93 Cena przed promocją: 1351.03 -10%
Rata 0% już od: / mc
| Specyfikacja | |
| Wielkość pamięci podręcznej | 256 MB |
| Szybkość transmisji utrzymania HDD | 250 MiB/s |
| Limit obciążenia pracą | 550 TB/rok |
| Pojemność HDD | 4 TB |
| MTBF (Średni okres międzyawaryjny) | 2000000 h |
| Szybkość HDD | 7200 RPM |
| Przeznaczenie | NAS |
| Model | HDD |
| Szybkość transmisji interfejsu HDD | 6 Gbit/s |
| Czujniki drgań obrotowych (RV) | Tak |
| Rozmiar HDD | 3.5" |
| Poziom szumu, bezczynny | 28 dB |
| Napięcie robocze | 5 / 12 V |
| Pobór mocy (bezczynny) | 5,5 W |
| Pobór mocy w trybie czuwania | 1 W |
| Tryb wyłączenia | 1 W |
| Pobór mocy | 8,7 W |
| Początkowe natężenie prądu | 2 A |
| Waga produktu | 650 g |
| Szerokość produktu | 101,8 mm |
| Wysokość produktu | 26,1 mm |
| Głębokość produktu | 147 mm |
| Wstrząsy podczas przechowywania | 300 G |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 65 °C |
| Wibracje podczas przechowywania | 2,27 G |
| Wstrząsy podczas pracy | 70 G |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -40 - 70 °C |
| Szerokość | 100mm |
| Długość | 25mm |
| Wysokość | 145mm |
• Nie otwierać ani nie rozmontowywać.
• Nie upuszczać i unikać silnych uderzeń.
• Nie narażać na działanie wysokich temperatur i wilgoci.