Dysk 480GB SATA RI SFF BC MV SSD P40497-B21
Symbol: P40497-B21
Dostępność: 30 szt.
Cena: 7108.20 Cena przed promocją: 7898.00 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: P40497-B21
Dostępność: 30 szt.
Cena: 7108.20 Cena przed promocją: 7898.00 -10%
Rata 0% już od: / mc
| Informacje o produkcie | |
| Typ dysku | SSD |
| Format szerokości | 2,5'' (SFF) |
| Typ napędu | Wewnętrzny |
| Dodatkowy numer producenta |
P40497-B21 |
| Pojemność dysku | 480 GB |
| Interfejs dysku | SATA III - 6 Gb/s |
| Wysokość | 228.6 mm |
| Szerokość | 219.2 mm |
| Głębokość | 146.1 mm |
| Waga | 0.5 kg |
| Oznaczenia | |
| Data Act | HP Enterprise - CGHPE%, CPHPE%, DZHPE%, NBHPE%, NSHPE%, OYHPE%, RRHPE%, RSHPE%, SCHPE%, TSHPE% |