Drukarka LaserJet Pro 3002dw 3G652F
Symbol: 3G652F
Dostępność: 30 szt.
Cena: 828.90 Cena przed promocją: 921.00 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 3G652F
Dostępność: 30 szt.
Cena: 828.90 Cena przed promocją: 921.00 -10%
Rata 0% już od: / mc
Drukarka HP LaserJet Pro 3002dw
LaserJet Pro zapewnia szybkie drukowanie i łatwe narzędzia do zarządzania.
Drukarka została skonstruowana z myślą o dużej szybkości drukowania i niezawodności, co zapewnia bezproblemowe codzienne użytkowanie z każdego miejsca pracy i możliwość skupienia się na prowadzeniu działalności.
Drukarka korzysta z zabezpieczeń dynamicznych, które mogą być okresowo aktualizowane za pomocą aktualizacji oprogramowania sprzętowego. Drukarka nadaje się do użycia wyłącznie z wkładami drukującymi z oryginalnym układem firmy HP. Wkłady drukujące korzystające z układów innych producentów mogą nie działać lub przestać działać.
Wysoka wydajność
Bezproblemowe zarządzanie
HP Wolf Pro Security
Bezproblemowe zarządzanie materiałami eksploatacyjnymi dzięki subskrypcji Instant Ink
Najważniejsze funkcje:
| Informacje o produkcie | |
| Model |
LaserJet Pro 3002dw |
| Obszar zastosowań | Biuro |
| Funkcje urządzenia | Drukarka |
| Rodzaj druku | Laserowy |
| Format | A6 C5 162 x 229 mm DL 110 x 220 mm Oficio 216 x 340 A4 B6 B5 90 x 130 mm 100 x 150 mm A5 C6 114 x 162 mm |
| Druk w kolorze | Nie |
| Rozdzielczość druku | 1200 x 1200 dpi |
| Maks. prędkość druku w czerni | 33 str/min |
| Druk Photo | Nie |
| Druk dwustronny | Automatyczny |
| Obciążenie miesięczne | 2500 arkuszy/miesiąc |
| Język drukarki | HP PCL 5c HP PCL 6 PCLm/PCLmS PostScript PWG URF |
| Procesor drukarki |
800 MHz |
| Zainstalowana pamięć | 256 MB |
| Maksymalna pamięć | 256 MB |
| Podajnik papieru |
|
| Odbiornik papieru |
|
| Rodzaj nośnika | Karton Etykiety Folia Papier Pocztówka Koperty |
| Gramatura papieru (min.) | 60 g/m² |
| Gramatura papieru (maks.) | 163 g/m² |
| Materiały eksploatacyjne oryginalne |
|
| Wydajność mat. eksploatacyjnych |
|
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows Server 2016 Windows 11 Linux Mac OS Windows Server 2008 Windows Server 2012 Windows 10 |
| Wymagania sprzętowe |
|
| PictBridge | Nie |
| Ethernet | 10/100 Mb/s |
| Komunikacja bezprzewodowa | WiFi Direct Bluetooth WiFi |
| Złącza | 1 x USB (Typ B) RJ-45 (LAN) |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Informacje o gwarancji |
12 miesięcy |
| Kolor | Biały Czarny |
| Wysokość | 216.2 mm |
| Szerokość | 367 mm |
| Głębokość | 398.2 mm |
| Waga | 7.5 kg |
| Oznaczenia | |
| Data Act | HP - PPHPD%, UPHPD%, RNHPD%, TNHPD%, TCHPD%, RDHPD% |