Drukarka ITS L18050 photo A3+/6ink/1.5pl/WiFi+Direct
Symbol: C11CK38402
Dostępność: 1 szt.
Cena: 3996.00 Cena przed promocją: 4440.00 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: C11CK38402
Dostępność: 1 szt.
Cena: 3996.00 Cena przed promocją: 4440.00 -10%
Rata 0% już od: / mc
| Informacje o produkcie | |
| Model |
L18050 |
| Obszar zastosowań | Dom Biuro |
| Funkcje urządzenia | Drukarka |
| Rodzaj druku | Atramentowy |
| Format | DL 110 x 220 mm C6 114 x 162 mm A5 A4 A3+ A3 B5 A6 No. 10 104 x 239,4 mm |
| Druk w kolorze | Tak |
| Rozdzielczość druku | 5760 x 1440 dpi |
| Maks. prędkość druku w czerni | 22 str/min |
| Maks. prędkość druku w kolorze | 22 str/min |
| Druk Photo | Tak |
| Druk dwustronny | Ręczny |
| Język drukarki | ESC/P-R |
| Podajnik papieru |
|
| Rodzaj nośnika | Papier fotograficzny Papier Koperty Karty Płyty CD/DVD |
| Materiały eksploatacyjne oryginalne |
108 EcoTank |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows Server 2016 Windows 11 Windows Server 2003 Windows Vista Windows Server 2008 Windows 7 Windows Server 2012 Windows 8 Windows 8.1 Windows 10 Windows XP Mac OS |
| Komunikacja bezprzewodowa | WiFi Direct WiFi |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Szary Czarny |
| Wysokość | 150 mm |
| Szerokość | 523 mm |
| Głębokość | 369 mm |
| Waga | 8 kg |
| Oznaczenia | |