Drabina dwustronna Krause Dopplo 120403
Symbol: 120403
Dostępność: 30 szt.
Cena: 312.81 Cena przed promocją: 347.57 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 120403
Dostępność: 30 szt.
Cena: 312.81 Cena przed promocją: 347.57 -10%
Rata 0% już od: / mc
| Specyfikacja | |
| Liczba stopni drabiny | 4 krok. |
| Kolor produktu | Srebrny |
| Powierzchnia antypoślizgowa | Tak |
| Materiały | Aluminium |
| Model | Drabina dwustronna |
| Waga produktu | 3,5 kg |
| Wysokość po złożeniu | 95 cm |
| Szerokość produktu | 450 mm |
| Wysokość (max.) | 85 cm |
| Głębokość po złożeniu | 16 cm |
| Szerokość | 950mm |
| Długość | 160mm |
| Wysokość | 445mm |
• Upewnij się, że drabina stoi na stabilnym podłożu.
• Nie używać w pobliżu linii energetycznych.
• Unikaj przeciążania drabiny.