Drabina 3 stopniowa wolnostojąca Krause Safety 126313
Symbol: 126313
Dostępność: 7 szt.
Cena: 267.23 Cena przed promocją: 296.92 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 126313
Dostępność: 7 szt.
Cena: 267.23 Cena przed promocją: 296.92 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Liczba stopni drabiny | 3 krok. |
| Antypoślizgowe nóżki | Tak |
| Stopnie antypoślizgowe | Tak |
| Materiały | Aluminium |
| Półka | Tak |
| Kolor produktu | Srebrny |
| Model | Składana drabinka |
| Maksymalny udźwig | 150 kg |
| Waga produktu | 3,2 kg |
| Wysokość (max.) | 140 cm |
| Szerokość produktu | 410 mm |
| Szerokość po złożeniu | 47 cm |
| Szerokość | 400mm |
| Długość | 110mm |
| Wysokość | 1340mm |
• Nie używać w pobliżu linii energetycznych.
• Unikaj przeciążania drabiny.
• Upewnij się, że drabina stoi na stabilnym podłożu.