Drabina 2 stopniowa aluminiowa Krause 130860
Symbol: 130860
Dostępność: 21 szt.
Cena: 312.81 Cena przed promocją: 347.57 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 130860
Dostępność: 21 szt.
Cena: 312.81 Cena przed promocją: 347.57 -10%
Rata 0% już od: / mc
| Specyfikacja | |
| Kolor produktu | Szary |
| Kolor produktu | Srebrny |
| Liczba stopni drabiny | 2 krok. |
| Materiały | Aluminium |
| Powierzchnia antypoślizgowa | Tak |
| Półka | Tak |
| Model | Składana schodki |
| Waga produktu | 4,5 kg |
| Wysokość po złożeniu | 115 cm |
| Maksymalny udźwig | 120 kg |
| Wysokość (max.) | 110 cm |
| Szerokość produktu | 510 mm |
| Głębokość po złożeniu | 9 cm |
| Szerokość | 460mm |
| Długość | 80mm |
| Wysokość | 1080mm |
• Upewnij się, że drabina stoi na stabilnym podłożu.
• Nie używać w pobliżu linii energetycznych.
• Unikaj przeciążania drabiny.