Dr John Titanium 15kg
Dostępność: 30 szt.
Cena: 203.92 Cena przed promocją: 226.58 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol:
Dostępność: 30 szt.
Cena: 203.92 Cena przed promocją: 226.58 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Forma dawkowania | Stały |
| Waga produktu | 15 kg |
| Rodzaj opakowania | Worek |
| Rasa psa | Każda rasa |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Okres wzrostu |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Aktywne |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Ochrona masy mięśniowej |
| Bez soi | Tak |
| Bez cukru | Tak |
| Bezglutenowe | Nie |
| Zakres wagowy | 10 kg - 15,9 kg |
| Brak sztucznych barwników | Tak |
| Kategoria produktu | Karma sucha |
| Wiek pupila | Dorosły |
| Dodatkowe cechy | Zwiększona aktywność |
| Dodatkowe cechy | Okres wzrostu |
| Dodatkowe cechy | Budowa mięśni |
| Główny smak | Kurczak |
| Wielkość rasy | Odpowiednie dla wszystkich ras |
| Kategoria | Dla psa |
| Klasyfikacja weterynaryjna | Karma pełnoporcjowa |
| Białko | 25% |
| Popiół surowy | 6,5% |
| Zawartość tłuszczu | 15% |
| Włókna surowe | 2,5% |
| Szerokość | 370mm |
| Długość | 140mm |
| Wysokość | 540mm |
• Zapewnić, że miska psa jest zawsze czysta, aby zapobiec zanieczyszczeniu karmy.
• Przestrzegać zalecanej dawki karmy zgodnie z instrukcjami na opakowaniu.
• Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu, z dala od bezpośredniego światła słonecznego.