Dolina Noteci Smart Chews Brain & Focus Care przysmak dla psa 7szt.
Dostępność: 30 szt.
Cena: 10.62 Cena przed promocją: 11.80 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol:
Dostępność: 30 szt.
Cena: 10.62 Cena przed promocją: 11.80 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Wrażliwy żołądek |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Alergia pokarmowa |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Nietolerancja zboża |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Sierść i skóra |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Alergik |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Wspiera kondycję mózgu |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Ograniczenie nietolerancji pokarmowej |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Zdrowie ogólne |
| Rodzaj opakowania | Saszetka |
| Forma dawkowania | Stały |
| Bez soi | Tak |
| Rasa psa | Każda rasa |
| Bezglutenowe | Tak |
| Waga produktu | 200 g |
| Bez cukru | Tak |
| Klasyfikacja weterynaryjna | Przysmak |
| Brak sztucznych barwników | Tak |
| Kategoria produktu | Przysmak |
| Dodatkowe cechy | Sierść i skóra |
| Dodatkowe cechy | Zdrowie ogólne |
| Dodatkowe cechy | Alergia |
| Dodatkowe cechy | Nadwrażliwość pokarmowa |
| Dodatkowe cechy | Bezzbożowe |
| Dodatkowe cechy | Bezglutenowe |
| Dodatkowe cechy | Wspomaganie trawienia |
| Wiek pupila | Dorosły |
| Główny smak | Jagnięcina |
| Kategoria | Dla psa |
| Wielkość rasy | Odpowiednie dla wszystkich ras |
| Seria | DOLINA NOTECI Smart Chews |
| Zakres wagowy | 0 g - 200 g |
| Rodzaj przysmaku | Hipoalergiczne |
| Rodzaj przysmaku | Treningowe |
| Białko | 36% |
| Zawartość tłuszczu | 10% |
| Włókna surowe | 2% |
| Zawartość wilgoci | 10% |
| Popiół surowy | 15% |
| Szerokość | 160mm |
| Długość | 214mm |
| Wysokość | 62mm |
• Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.
• Nie stosować jako zamiennik zbilansowanej diety.
• Trzymać w miejscu niedostępnym dla dzieci.