Dmuchawa ogrodowa Li-Ion 18V/2,0Ah BLACK+DECKER
Symbol: GWC1820PC-QW
Dostępność: 2 szt.
Cena: 298.67 Cena przed promocją: 331.85 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: GWC1820PC-QW
Dostępność: 2 szt.
Cena: 298.67 Cena przed promocją: 331.85 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Kolor produktu | Czarny |
| Kolor produktu | Pomarańczowy |
| Model | Dmuchawa ręczna |
| Prędkość lotu | 209 km/h |
| Tryb ssania | Tak |
| Typ pracy | Dmuchanie |
| Waga produktu | 1,7 kg |
| Ilość dołączonych baterii | 1 szt. |
| Ładowarka | Tak |
| Akumulator | Tak |
| Pasek na ramię | Nie |
| Napięcie baterii | 18 V |
| Pojemność baterii | 2 Ah |
| Rodzaj baterii | Litowa |
| Szerokość | 480mm |
| Długość | 168mm |
| Wysokość | 200mm |