Dmuchawa 54V XR DCMBL777N-XJ DEWALT
Symbol: DCMBL777N-XJ
Dostępność: 0 szt.
Cena: 1161.02 Cena przed promocją: 1290.02 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: DCMBL777N-XJ
Dostępność: 0 szt.
Cena: 1161.02 Cena przed promocją: 1290.02 -10%
Rata 0% już od: / mc
| Specyfikacja | |
| Kolor produktu | Żółty |
| Model | Dmuchawa ręczna |
| Prędkość lotu | 258 km/h |
| Napięcie baterii | 54 V |
| Żywotność baterii | 29 min |
| Waga produktu | 3,2 kg |
| Akumulator | Nie |
| Ładowarka | Nie |
| Walizka | Nie |
| Szerokość | 513mm |
| Długość | 262mm |
| Wysokość | 372mm |