DOLINA NOTECI Rafi Dziczyzna, borówka, żurawina - mokra karma dla psa - 300 g
Dostępność: 30 szt.
Cena: 5.23 Cena przed promocją: 5.81 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol:
Dostępność: 30 szt.
Cena: 5.23 Cena przed promocją: 5.81 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Waga produktu | 300 g |
| Bezglutenowe | Tak |
| Bez konserwantów | Tak |
| Wiek zwierzęcia | Dorosły |
| Rodzaj opakowania | Saszetka |
| Forma dawkowania | Stały |
| Bez soi | Tak |
| Przeznaczenie | Pies |
| Bez cukru | Tak |
| Wielkość porcji | 300 g |
| Rasa psa | Każda rasa |
| Brak sztucznych dodatków | Tak |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Brak szczególnych potrzeb |
| Wielkość psa | Każdej wielkości (2 - 80 kg) |
| Rodzaj zwierzęcia | Pies |
| Efekty zdrowotne | Zdrowie ogólne |
| Smak karmy | Dzik |
| Dodatkowe cechy | Zdrowie ogólne |
| Dodatkowe cechy | Bezzbożowe |
| Dodatkowe cechy | Nadwrażliwość pokarmowa |
| Dodatkowe cechy | Bezglutenowe |
| Wielkość rasy | Odpowiednie dla wszystkich ras |
| Kategoria produktu | Karma mokra |
| Kategoria | Dla psa |
| Wiek pupila | Dorosły |
| Seria | DOLINA NOTECI Rafi |
| Brak sztucznych barwników | Tak |
| Zakres wagowy | 201 g - 499 g |
| Główny smak | Dziczyzna |
| Zawartość tłuszczu | 7% |
| Popiół surowy | 2,5% |
| Włókna surowe | 0,8% |
| Zawartość wilgoci | 78% |
| Białko | 9% |
| Wapń | 0,3% |
| Fosfor | 0,25% |
| Szerokość | 120mm |
| Długość | 30mm |
| Wysokość | 180mm |
• Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.
• Zużyć przed upływem daty ważności.
• Nie przeznaczone do spożycia przez ludzi.