DOLINA NOTECI Rafi Cat z kurczak - sucha karma dla kota - 7 kg
Dostępność: 30 szt.
Cena: 73.87 Cena przed promocją: 82.08 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol:
Dostępność: 30 szt.
Cena: 73.87 Cena przed promocją: 82.08 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Efekty zdrowotne | Zdrowie ogólne |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Brak szczególnych potrzeb |
| Smak karmy | Kurczak |
| Rasa kota | Każda rasa |
| Bez soi | Brak danych |
| Waga produktu | 7 kg |
| Bez cukru | Tak |
| Rodzaj zwierzęcia | Kot |
| Wiek zwierzęcia | Dorosły |
| Bez konserwantów | Tak |
| Bezglutenowe | Tak |
| Forma dawkowania | Stały |
| Rodzaj opakowania | Worek |
| Główny smak | Kurczak |
| Seria | DOLINA NOTECI Rafi |
| Kategoria | Dla kota |
| Wiek pupila | Dorosły |
| Dodatkowe cechy | Zdrowie ogólne |
| Zakres wagowy | 5 kg - 9,9 kg |
| Brak sztucznych barwników | Tak |
| Kategoria produktu | Karma sucha |
| Popiół surowy | 8,5% |
| Zawartość tłuszczu | 12% |
| Włókna surowe | 3,5% |
| Białko | 32% |
| Szerokość | 330mm |
| Długość | 100mm |
| Wysokość | 420mm |
• Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci.
• Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.
• Zapewnić świeżą wodę do picia.