DOLINA NOTECI Premium bogata w kurczaka - mokra karma dla psa - 150g
Dostępność: 30 szt.
Cena: 7.03 Cena przed promocją: 7.81 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol:
Dostępność: 30 szt.
Cena: 7.03 Cena przed promocją: 7.81 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Rodzaj opakowania | Saszetka |
| Rasa psa | Każda rasa |
| Wielkość psa | Każdej wielkości (2 - 80 kg) |
| Przeznaczenie | Pies |
| Rodzaj zwierzęcia | Pies |
| Efekty zdrowotne | Zdrowie ogólne |
| Waga produktu | 150 g |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Brak szczególnych potrzeb |
| Wiek zwierzęcia | Dorosły |
| Forma dawkowania | Stały |
| Smak karmy | Kurczak |
| Dodatkowe cechy | Zdrowie ogólne |
| Kategoria produktu | Karma mokra |
| Wiek pupila | Dorosły |
| Główny smak | Kurczak |
| Seria | DOLINA NOTECI Premium |
| Kategoria | Dla psa |
| Wielkość rasy | Odpowiednie dla wszystkich ras |
| Zakres wagowy | 0 g - 200 g |
| Ilość | 1 |
| Białko | 11% |
| Zawartość witaminy E | 40 mg/kg |
| Fosfor | 0,25% |
| Popiół surowy | 2,5% |
| Zawartość tłuszczu | 7% |
| Zawartość witaminy D3 | 450 IU/kg |
| Wapń | 0,3% |
| Zawartość cynku (na 100 g) | 3 mg |
| Włókna surowe | 1% |
| Zawartość miedzi | 0,4 mg/kg |
| Zawartość jodu | 0,3 mg/kg |
| Bez soi | Brak danych |
| Zawartość manganu | 2 mg/kg |
| Zawartość cynku | 30 mg/kg |
| Zawartość wilgoci | 76% |
| Bezglutenowe | Tak |
| Bez konserwantów | Tak |
| Bez cukru | Brak danych |
| Brak sztucznych barwników | Tak |
| Szerokość | 93mm |
| Długość | 163mm |
| Wysokość | 27mm |
• Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.
• Zużyć przed upływem daty ważności.
• Nie przeznaczone do spożycia przez ludzi.