DOLINA NOTECI Premium bogata w dorsza z brokułami - mokra karma dla psa - 800 g
Dostępność: 30 szt.
Cena: 19.00 Cena przed promocją: 21.11 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol:
Dostępność: 30 szt.
Cena: 19.00 Cena przed promocją: 21.11 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Wielkość psa | Każdej wielkości (2 - 80 kg) |
| Rasa psa | Każda rasa |
| Rodzaj zwierzęcia | Pies |
| Przeznaczenie | Pies |
| Bez cukru | Tak |
| Efekty zdrowotne | Zdrowie ogólne |
| Smak karmy | Brokuł |
| Smak karmy | Dorsz |
| Rodzaj opakowania | Puszka |
| Wielkość porcji | 800 g |
| Waga produktu | 800 g |
| Forma dawkowania | Stały |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Brak szczególnych potrzeb |
| Wiek zwierzęcia | Dorosły |
| Brak sztucznych dodatków | Tak |
| Bezglutenowe | Tak |
| Bez soi | Tak |
| Bez konserwantów | Tak |
| Dodatkowe cechy | Nadwrażliwość pokarmowa |
| Dodatkowe cechy | Bezzbożowe |
| Dodatkowe cechy | Bez kurczaka |
| Seria | DOLINA NOTECI Premium |
| Wiek pupila | Dorosły |
| Wielkość rasy | Odpowiednie dla wszystkich ras |
| Główny smak | Ryby |
| Kategoria produktu | Karma mokra |
| Zakres wagowy | 500 g - 999 g |
| Kategoria | Dla psa |
| Brak sztucznych barwników | Tak |
| Białko | 12% |
| Zawartość wilgoci | 78% |
| Fosfor | 0,25% |
| Wapń | 0,3% |
| Popiół surowy | 2,5% |
| Włókna surowe | 1% |
| Zawartość tłuszczu | 5,5% |
| Szerokość | 100mm |
| Długość | 100mm |
| Wysokość | 120mm |
• Nie przeznaczone do spożycia przez ludzi.
• Zużyć przed upływem daty ważności.
• Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.