DOLINA NOTECI Premium Pure bogata w dziczyznę - mokra karma dla psa - 800 g
Dostępność: 30 szt.
Cena: 20.40 Cena przed promocją: 22.67 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol:
Dostępność: 30 szt.
Cena: 20.40 Cena przed promocją: 22.67 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Typ opakowania | Puszka |
| Główny smak | Dziczyzna |
| Zawiera witaminy | Witamina E |
| Zawiera witaminy | Witamina D3 |
| Efekty zdrowotne | Leczenie alergii, Skóra i sierść |
| Rodzaj opakowania | Puszka |
| Dodatkowe cechy | Bez kurczaka |
| Dodatkowe cechy | Monobiałkowe |
| Dodatkowe cechy | Nadwrażliwość pokarmowa |
| Dodatkowe cechy | Bezglutenowe |
| Dodatkowe cechy | Bezzbożowe |
| Kategoria produktu | Karma mokra |
| Wiek pupila | Dorosły |
| Pojemność | 800 g |
| Wiek zwierzęcia | Dorosły |
| Smak karmy | Dzik |
| Zakres wagowy | 500 g - 999 g |
| Seria | DOLINA NOTECI Premium Pure |
| Kategoria | Dla psa |
| Wielkość rasy | Odpowiednie dla wszystkich ras |
| Certyfikaty | dzik 65% (mięso 20%, wątroba, płuca, serca), rosół z dzika, substancje mineralne |
| Ilość | 1 |
| Zawartość cynku (na 100 g) | 30 mg |
| Zawartość manganu (na 100g) | 2 mg |
| Zawartość jodu (100 g) | 0,3 μg |
| Popiół surowy | 2,5% |
| Białko | 10% |
| Zawartość tłuszczu | 7% |
| Włókna surowe | 0,5% |
| Zawartość wilgoci | 79% |
| Szerokość | 120mm |
| Długość | 100mm |
| Wysokość | 100mm |
• Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.
• Nie przeznaczone do spożycia przez ludzi.
• Zużyć przed upływem daty ważności.