DOLINA NOTECI Premium Junior bogata w jagnięcinę - mokra karma dla szczeniąt ras średnich i dużych - 400g
Dostępność: 30 szt.
Cena: 12.23
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol:
Dostępność: 30 szt.
Cena: 12.23
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Wiek pupila | Junior |
| Wielkość rasy | Średnia rasa 10 - 25 kg |
| Wielkość rasy | Duża rasa 25 - 45 kg |
| Dodatkowe cechy | Nadwrażliwość pokarmowa |
| Dodatkowe cechy | Bezzbożowe |
| Zakres wagowy | 201 g - 499 g |
| Kategoria produktu | Karma mokra |
| Kategoria | Dla psa |
| Główny smak | Jagnięcina |
| Zawiera witaminy | Witamina E |
| Zawiera witaminy | Witamina D3 |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Brak szczególnych potrzeb |
| Pojemność | 400 g |
| Rodzaj opakowania | Puszka |
| Typ opakowania | Puszka |
| Wiek zwierzęcia | Szczenięta |
| Wielkość psa | Maxi (26 - 44 kg) |
| Wielkość psa | Średnie (11 - 25 kg) |
| Efekty zdrowotne | Zdrowie ogólne |
| Smak karmy | Jagnięcina |
| Ilość | 1 |
| Włókna surowe | 0,6% |
| Zawartość tłuszczu | 7% |
| Białko | 11% |
| Popiół surowy | 2,5% |
| Zawartość wilgoci | 78% |
| Szerokość | 75mm |
| Długość | 75mm |
| Wysokość | 110mm |