DOLINA NOTECI Premium Junior Suszony Królik - sucha karma dla psa - 4 kg
Dostępność: 15 szt.
Cena: 104.29 Cena przed promocją: 115.88 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol:
Dostępność: 15 szt.
Cena: 104.29 Cena przed promocją: 115.88 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Waga produktu | 4 kg |
| Rodzaj opakowania | Worek |
| Forma dawkowania | Stały |
| Rodzaj zwierzęcia | Pies |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Brak szczególnych potrzeb |
| Bezglutenowe | Tak |
| Smak karmy | Królik |
| Bez laktozy | Tak |
| Bez konserwantów | Tak |
| Efekty zdrowotne | Zdrowie ogólne |
| Wielkość psa | Każdej wielkości (2 - 80 kg) |
| Bez soi | Tak |
| Bez cukru | Tak |
| Rasa psa | Każda rasa |
| Wiek zwierzęcia | Junior |
| Kategoria produktu | Karma sucha |
| Kategoria | Dla psa |
| Seria | DOLINA NOTECI Premium |
| Brak sztucznych barwników | Tak |
| Wiek pupila | Junior |
| Wielkość rasy | Odpowiednie dla wszystkich ras |
| Zakres wagowy | 2 kg - 4,9 kg |
| Dodatkowe cechy | Zdrowie ogólne |
| Główny smak | Królik |
| Popiół surowy | 7% |
| Białko | 28% |
| Włókna surowe | 3% |
| Zawartość tłuszczu | 15% |
| Szerokość | 260mm |
| Długość | 80mm |
| Wysokość | 400mm |
• Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu, z dala od bezpośredniego światła słonecznego.
• Zapewnić, że miska psa jest zawsze czysta, aby zapobiec zanieczyszczeniu karmy.
• Przestrzegać zalecanej dawki karmy zgodnie z instrukcjami na opakowaniu.