DOLINA NOTECI Premium Danie z tuńczyka - mokra karma dla kota - 85g
Dostępność: 30 szt.
Cena: 5.79 Cena przed promocją: 6.43 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol:
Dostępność: 30 szt.
Cena: 5.79 Cena przed promocją: 6.43 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Kategoria produktu | Karma mokra |
| Wiek pupila | Dorosły |
| Wielkość rasy | Odpowiednie dla wszystkich ras |
| Dodatkowe cechy | Nadwrażliwość pokarmowa |
| Zakres wagowy | 0 g - 200 g |
| Seria | DOLINA NOTECI Premium |
| Kategoria | Dla kota |
| Główny smak | Ryby |
| Wiek zwierzęcia | Dorosły |
| Smak karmy | Wołowina |
| Smak karmy | Wieprzowina |
| Smak karmy | Kurczak |
| Smak karmy | Tuńczyk |
| Rasa kota | Każda rasa |
| Bez konserwantów | Tak |
| Pojemność | 85 g |
| Rodzaj opakowania | Saszetka |
| Typ opakowania | Puszka |
| Ilość | 1 |
| Wapń | 0,3% |
| Zawartość miedzi (na 100 g) | 2000 μg |
| Zawartość tauryny (na 100 g) | 800 mg |
| Fosfor | 0,25% |
| Zawartość witaminy E (na 100 g) | 95 mg |
| Zawartość wilgoci | 80% |
| Włókna surowe | 0,5% |
| Zawartość jodu (100 g) | 400 μg |
| Białko | 10% |
| Zawartość witaminy C | 550 mg/kg |
| Zawartość cynku (na 100 g) | 13 mg |
| Popiół surowy | 1,5% |
| Zawartość tłuszczu | 6% |
| Zawartość manganu (na 100g) | 0,5 mg |
| Zawartość witaminy D3 | 240 IU/kg |
| Szerokość | 91mm |
| Długość | 138mm |
| Wysokość | 21mm |
• Produkt należy przechowywać w chłodnym i suchym miejscu.
• Nie przekraczać zalecanej dawki dziennej.
• Po otwarciu przechowywać w lodówce i zużyć w ciągu 48 godzin.