DOLINA NOTECI Piper z królikiem - mokra karma dla kota - 400g
Dostępność: 30 szt.
Cena: 8.64 Cena przed promocją: 9.60 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol:
Dostępność: 30 szt.
Cena: 8.64 Cena przed promocją: 9.60 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Brak sztucznych barwników | Tak |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Pomoc w utrzymaniu prawidłowej wagi |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Wysterylizowane lub wykastrowane |
| Bezglutenowe | Tak |
| Forma dawkowania | Stały |
| Waga produktu | 400 g |
| Bez soi | Tak |
| Bez cukru | Tak |
| Rasa kota | Każda rasa |
| Rodzaj opakowania | Puszka |
| Kategoria | Dla kota |
| Dodatkowe cechy | Nadwaga |
| Dodatkowe cechy | Sterylizacja |
| Seria | DOLINA NOTECI Piper |
| Kategoria produktu | Karma mokra |
| Wiek pupila | Dorosły |
| Główny smak | Królik |
| Zakres wagowy | 201 g - 499 g |
| Popiół surowy | 1,5% |
| Włókna surowe | 2% |
| Białko | 10% |
| Zawartość wilgoci | 82% |
| Zawartość tłuszczu | 3,5% |
| Szerokość | 73mm |
| Długość | 74mm |
| Wysokość | 108mm |
• Nie przekraczać zalecanej dawki dziennej.
• Produkt należy przechowywać w chłodnym i suchym miejscu.
• Po otwarciu przechowywać w lodówce i zużyć w ciągu 48 godzin.