DIGITUS KONTROLER RS232 PCI EXPRESS 2XDB9L
Symbol: DS-30000-1
Dostępność: 8 szt.
Cena: 96.25
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: DS-30000-1
Dostępność: 8 szt.
Cena: 96.25
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Zestaw układów | Blech OXPCIe952 |
| Wewnętrzny | Tak |
| Interfejs hosta | PCIe |
| Szeregowe porty komunikacyjne | 2 |
| Interfejs wyjściowy | Seryjny |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84733020 |
| Szerokość | 155mm |
| Długość | 30mm |
| Wysokość | 140mm |