DEFENDER GŁOŚNIK SOUNDBAR Z2 6W LED USB 65102
Symbol: 65102
Dostępność: 5 szt.
Cena: 57.37
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 65102
Dostępność: 5 szt.
Cena: 57.37
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Rodzaj produktu | Sześcian |
| Kolor produktu | Czarny |
| Regulacja głośności | Pokrętło |
| Zastosowanie | PC/Laptop |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Karta gwarancyjna | Tak |
| Skrócona instrukcja obsługi | Tak |
| Ilość sztuk | 1 |
| Moc wyjściowa (RMS) | 6 W |
| Stosunek sygnału do szumu | 70 dB |
| Zakres częstotliwości | 80 - 18000 Hz |
| Bluetooth | Nie |
| Połączenie USB | Tak |
| Port USB | Tak |
| Sposób łączności | Przewodowy |
| Wi-Fi | Nie |
| Ilość głośników | 1 |
| Ilość przetworników | 1 |
| Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju) | RoHS |
| Szerokość | 326mm |
| Długość | 82mm |
| Wysokość | 70mm |
• Nie wystawiać na zetknięcie z otwartym ogniem lub wysoką temperaturą.
• Przechowywać z dala od dzieci.
• Produkt zawiera baterie, które mogą być szkodliwe dla środowiska. Należy zutylizować w odpowiednich punkach zbiórki.