DEFENDER GŁOŚNIK Q1 10W 65301
Symbol: 65301
Dostępność: 3 szt.
Cena: 103.52
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 65301
Dostępność: 3 szt.
Cena: 103.52
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Wbudowany wyłącznik | Tak |
| Uchwyty do przenoszenia | Tak |
| Rodzaj produktu | Cylidner |
| Kolor produktu | Czarny |
| Typ produktu | Głośnik mono przenośny |
| Regulacja głośności | Przyciski |
| Typ obsługiwanych baterii | Wbudowana |
| Pojemność baterii | 1200 mAh |
| Rodzaj baterii | Litowo-jonowa (Li-Ion) |
| Czas pracy na zasilaniu akumulatorowym | 3 h |
| Napięcie wejściowe DC | 5 V |
| Zintegrowany czytnik kart | Tak |
| Obsługiwane karty pamięci | MicroSD |
| Pasmo FM | 87,5 - 108 MHz |
| Radio FM | Tak |
| Zastosowanie | Uniwersalne |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Ilość sztuk | 1 |
| Karta gwarancyjna | Tak |
| Przewody | Audio (3.5mm), Micro-USB |
| Przewody | Micro-USB |
| Skrócona instrukcja obsługi | Tak |
| Zakres częstotliwości | 100 - 20000 Hz |
| Stosunek sygnału do szumu | 85 dB |
| Moc wyjściowa (RMS) | 10 W |
| Wejście AUX | Tak |
| Bluetooth | Tak |
| Połączenie USB | Tak |
| Port USB | Tak |
| Liczba portów USB 2.0 | 1 |
| Obsługiwany typ USB | USB Typu-A |
| Obsługiwany typ USB | Micro-USB |
| Wersja Bluetooth | 5.0 |
| Złącze 3,5 mm | Tak |
| Wi-Fi | Nie |
| Sposób łączności | Bezprzewodowy |
| Ilość głośników | 1 |
| Ilość przetworników | 1 |
| Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju) | RoHS |
| Szerokość | 231mm |
| Długość | 88mm |
| Wysokość | 80mm |
• Nie wystawiać na zetknięcie z otwartym ogniem lub wysoką temperaturą.
• Przechowywać z dala od dzieci.
• Produkt zawiera baterie, które mogą być szkodliwe dla środowiska. Należy zutylizować w odpowiednich punkach zbiórki.