Czajnik elektryczny 1,7l 1800W MR-037-BLACK
Symbol: MR-037-BLACK
Dostępność: 2 szt.
Cena: 90.00 Cena przed promocją: 100.00 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: MR-037-BLACK
Dostępność: 2 szt.
Cena: 90.00 Cena przed promocją: 100.00 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
Czajnik elektryczny Maestro MR-037-BLACK to idealne rozwiązanie dla osób ceniących sobie styl oraz funkcjonalność.
Jego elegancka, czarna obudowa z tworzywa sztucznego oraz podwójna ścianka zapewniają nie tylko estetyczny wygląd, ale również bezpieczeństwo użytkowania, chroniąc przed poparzeniem.
Ze względu na pojemność 1,7 litra, czajnik doskonale sprawdzi się zarówno w małych, jak i dużych kuchniach, umożliwiając szybkie gotowanie wody dla całej rodziny lub gości.
Moc 1800 W pozwala na błyskawiczne podgrzanie wody, co z pewnością doceni każdy zapalony miłośnik herbaty czy kawy.
Czajnik wyposażony jest w wewnętrzną część ze stali nierdzewnej 304, co zapewnia higieniczne warunki użytkowania oraz trwałość.
Dodatkowo, obrotowa podstawa 360 umożliwia łatwe użytkowanie.
| Informacje o produkcie | |
| Typ | Czajnik elektryczny |
| Moc | 1800 W |
| Pojemność | 1.7 l |
| Materiał | Stal nierdzewna Tworzywo sztuczne (plastik) |
| Kontrola temperatury | Nie |
| Długość przewodu zasilającego | 70 cm |
| Funkcje | Zakryta grzałka Automatyczna pokrywa Filtr osadów Obrotowa podstawa Podświetlany włącznik/lampka kontrolna Schowek przewodu |
| Kolor | czarny |
| Wymiary |
|
| Waga | 1.2 kg |
| Pozostałe parametry |
|
| Oznaczenia | |