Cyfrowa ramka na zdjęcia SDF 782WH RAMKA FOTO FILMY, 7 cali
Symbol: SDF 782WH
Dostępność: 2 szt.
Cena: 239.40 Cena przed promocją: 266.00 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: SDF 782WH
Dostępność: 2 szt.
Cena: 239.40 Cena przed promocją: 266.00 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
Cyfrowa ramka na zdjecia.
| Informacje o produkcie | |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Typ matrycy | TFT IPS (IPS) |
| Przekątna ekranu | 7'' |
| Rozdzielczość | 1024 x 600 |
| Czytnik kart pamięci | MMC SD |
| Standard pamięci SD / CF | SDHC (4GB - 32GB) SD (8MB - 4GB) |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Odtwarzane formaty zdjęć | PNG JPG (JPEG) |
| Odtwarzane formaty audio | WMA MP3 |
| Odtwarzane formaty wideo | RMVB SVCD VCD MPEG-2 AVI DIVX MPEG |
| Funkcje specjalne |
|
| Materiał | Tworzywo sztuczne (plastik) |
| Złącza | 3,5 mm minijack 1 x USB 2.0 |
| Zasilanie |
Zasilacz sieciowy 100-240 V / DC 5 V 1,5 A |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Biały |
| Wymiary |
180x126x24mm |
| Waga | 0.5 kg |
| Pozostałe parametry |
|
| Oznaczenia | |