Chłodziarko-zamrażarka SJ-FBA06DTXLE-EU
Symbol: SJ-FBA06DTXLE-EU
Dostępność: 9 szt.
Cena: 2392.20 Cena przed promocją: 2658.00 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: SJ-FBA06DTXLE-EU
Dostępność: 9 szt.
Cena: 2392.20 Cena przed promocją: 2658.00 -10%
Rata 0% już od: / mc
| Informacje o produkcie | |
| Etykieta energetyczna | |
| Rodzaj | Wolnostojąca |
| Budowa | zamrażalnik dolny |
| Pojemność zamrażarki | 75 l |
| Pojemność chłodziarki | 195 l |
| Rozmrażanie zamrażarki | automatyczne |
| Rozmrażanie chłodziarki | automatyczne |
| Zdolność zamrażania | 5 kg/dobę |
| Technologia | No frost |
| Funkcje | GentleAirFlow Eco AdaptiLift OdourNeutral Otwarte drzwi Komora fresh / zero Oświetlenie LED |
| Sterowanie | elektroniczne |
| Wyświetlacz / Panel | Tak |
| Ilość agregatów | 1 |
| Poziom hałasu | 43 dB |
| Klasa głośności | D |
| Klasa energetyczna | E |
| Kolor | inox |
| Wysokość | 180 cm |
| Szerokość | 54 cm |
| Głębokość | 59.5 cm |
| Oznaczenia | |