Chłodziarko-zamrażarka RK4162PW4
Symbol: 20001366
Dostępność: 24 szt.
Cena: 1800.90 Cena przed promocją: 2001.00 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 20001366
Dostępność: 24 szt.
Cena: 1800.90 Cena przed promocją: 2001.00 -10%
Rata 0% już od: / mc
| Informacje o produkcie | |
| Etykieta energetyczna | |
| Rodzaj | Wolnostojąca |
| Budowa | zamrażalnik dolny |
| Pojemność zamrażarki | 71 l |
| Pojemność chłodziarki | 159 l |
| Rozmrażanie zamrażarki | automatyczne |
| Rozmrażanie chłodziarki | ręczne |
| Zdolność zamrażania | 3 kg/dobę |
| Przechowywanie bez zasilania | 15 h |
| Technologia | Brak |
| Funkcje | CrispZone |
| Sterowanie | mechaniczne |
| Wyświetlacz / Panel | Tak |
| Ilość agregatów | 1 |
| Poziom hałasu | 39 dB |
| Klasa energetyczna | E |
| Klasa głośności | C |
| Kolor | biały |
| Wysokość | 161.3 cm |
| Szerokość | 55 cm |
| Głębokość | 55.7 cm |
| Waga | 50 kg |
| Oznaczenia | |
| Data Act | Gorenje - HWGOR%, HZGOR% |