Chłodziarko-zamrażarka RB34C675EBN
Symbol: RB34C675EBN/EF
Dostępność: 1 szt.
Cena: 4397.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: RB34C675EBN/EF
Dostępność: 1 szt.
Cena: 4397.00
Rata 0% już od: / mc
Chłodziarko-zamrażarka RB34C675EBN
Dlaczego Samsung jest lepszy?
Cechy unikalne:
| Informacje o produkcie | |
| Etykieta energetyczna | |
| Rodzaj | Wolnostojąca |
| Budowa | zamrażalnik dolny |
| Pojemność zamrażarki | 114 l |
| Pojemność chłodziarki | 230 l |
| Rozmrażanie zamrażarki | automatyczne |
| Rozmrażanie chłodziarki | automatyczne |
| Technologia | No frost |
| Funkcje | Wi-Fi Power Cool Otwarte drzwi Komora fresh / zero Komora Humidity Fresh Power Freeze AI Energy Mode All-Around Cooling Cool Silent |
| Sterowanie | elektroniczne |
| Wyświetlacz / Panel | Tak |
| Ilość agregatów | 1 |
| Poziom hałasu | 35 dB |
| Klasa głośności | B |
| Klasa energetyczna | E |
| Kolor | czarny |
| Wysokość | 185.3 cm |
| Szerokość | 59.5 cm |
| Głębokość | 65.8 cm |
| Waga | 66 kg |
| Oznaczenia | |
| Data Act | Samsung - TESAM%, RTSAM%, ATSAM%, UGSAM%, AVSAM%, TVSAM%, URSAM%, HWSAM%, HZSAM%, UPSAM%, ULSAM%, TLSAM% |