Chłodziarko-zamrażarka N619EAW4
Symbol: 20003666
Dostępność: 0 szt.
Cena: 2475.00 Cena przed promocją: 2750.00 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 20003666
Dostępność: 0 szt.
Cena: 2475.00 Cena przed promocją: 2750.00 -10%
Rata 0% już od: / mc
| Informacje o produkcie | |
| Etykieta energetyczna | |
| Rodzaj | Wolnostojąca |
| Budowa | zamrażalnik dolny |
| Pojemność zamrażarki | 97 l |
| Pojemność chłodziarki | 207 l |
| Rozmrażanie zamrażarki | automatyczne |
| Rozmrażanie chłodziarki | automatyczne |
| Zdolność zamrażania | 9 kg/dobę |
| Przechowywanie bez zasilania | 16 h |
| Technologia | No Frost Plus |
| Funkcje | Szybkie zamrażanie Komora fresh / zero MultiFlow 360° CrispZone |
| Sterowanie | elektroniczne |
| Wyświetlacz / Panel | Tak |
| Ilość agregatów | 1 |
| Poziom hałasu | 39 dB |
| Klasa energetyczna | E |
| Klasa głośności | C |
| Kolor | biały |
| Wysokość | 186 cm |
| Szerokość | 59.5 cm |
| Głębokość | 59 cm |
| Waga | 60 kg |
| Oznaczenia | |
| Data Act | Gorenje - HWGOR%, HZGOR% |